Halo Online: Pierwsze doniesienia o nowej grze z uniwersum Halo

26.03.2015 o godzinie 13:59 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry do pobraniaGry akcji

Świat obiegła właśnie informacja o planach związanych z wydaniem przeznaczonej na PC gry Halo Online. Kolejna część znanej graczom z ekranów PC, Maca, Windows Phone i 3 generacji konsol od Microsoftu ma być propozycją szczególną. Po raz pierwszy w historii gry, międzygwiezdne walki mają być wydane w systemie free-to-play. Na tym jednak nie koniec doniesień.

Closed Beta na razie dla Rosji

Projekt, w którym jak już wiemy maczają palce Saber Interactive oraz Innova Systems, będzie tytułem MMO, który w całości przybierze kształt wojny w trybie multiplayer. Gierka ma być zaprojektowana wyłącznie na PC i oficjalnie wyklucza się możliwość ujrzenia Halo Online na Xbox One.

Teraz wiadomość dobra, a później ta trochę gorsza. Fani uniwersum Halo mogą z jednej strony cieszyć się na zapowiedzi wydania jeszcze na wiosnę 2015 closed bety gierk sci-fi, ale... Niestety, na razie dostęp do Halo Online mają mieć tylko gracze mieszkający w Rosji. Plany dotyczące innych regionów nie są jeszcze znane więc pozostaje tylko uważnie śledzić dalsze posunięcia wydawcy.

Źródło: Oficjalna strona Halo

Gry do pobrania, Shooter, Sci-Fi
Halo Online ZdjęciaHalo Online Zdjęcia
Typ:
Gry do pobrania
16latPolecamy:
od 16 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Halo Online Tags
  • halo online
  • sci-fi
  • gra karciana
  • hack empire